איפור לבת מצווה

הבנות הצעירות של היום החוגגת בת מצווה נהנות מיום שלם של טיפוח. איפור לבת מצווה הוא חלק חשוב מאוד מבחינת החוגגת מכיוון שהיא רוצה להיראות זוהרת, כוכבת ולו לערב אחד. בפעם בחיים תוכלו לקבל ייעוץ למאפרים מקצועיים ולקבל חבילה הכוללת הכל במחירים שווים במיוחד.

כלת בת מצווה ליד הלימוזינה בכניסה לאירוע בת המצווה שלה

איפור לבת מצווה

איפור לכלת בת המצווה חשוב ביותר. כך תקבעו איך תראה הקטנה ביום המסיבה והצלחת התמונות המקצועיות גם תלויה בכך. הרי כל חוגגת חולמת להיות נסיכה, אישה צעירה ואיפור לילדת בת מצווה כולל התסרוקת והלבוש יגרמו לה להרגיש הכי נוצצת שבעולם, מאחר ובדרך כלל בגיל זה הצעירות עדיין לא מתאפרות באופן קבוע.

עדיין חשוב מאוד שתקפידו על מאפר/ת מקצועיים ושהאיפור יהיה יאה והולם לגיל 12. איפור כבד יגרום לה להיראות בוגרת לגילה ותחושתה לא תהיה נוחה כלל במסיבה. מראה לגיל 12 חייב להיות עדין, מחמיא וזוהר ולכן יש צורך בהבנה מקצועית של המאפר/ת הנבחרים כי האיפור חייב בסופו של דבר להיות כזה שיהיה איפור עדין לבת מצווה.

איפור לבת מצווה מחיר

מחירי איפור לבת מצווה משתנים ממאפר למאפרת. המחירים נעים בין כמה מאות שקלים עד לכ-1000 שקלים. תלוי בשם המאפר וניסיונו, סוג השירות אותו תקבלו כמו פגישה בביתכם לאיפור ניסיון ושימוש באביזרים שונים או מוצרים שונים כמו ריסים מלאכותיות, נצנצים הברקות ועוד. בחיפוש נכון תמצאו מאפרים מתחילים אך מקצועיים בעלויות נמוכות, רק בדקו את התאמתם למשימה לפי תיק העבודות שלהם.

פעם בחיים – חבילות אירוח הכל כלול

פעם בחיים ממוקם במיקום מושלם בארץ. בלב מרכז הארץ פתחנו מועדון ייחודי ומעוצב שיכול לארח 300 מוזמנים. המקום נפתח במטרה חשובה והיא לתת מענה שפוי ליוקר מחירי מסיבות המצווה כך שכל הורה יוכל לקיים מסיבת מצווה מרגשת וראויה לילדיו, בהתאם לתקציבו.

בואו להנות מחבילות אירוח הכוללות הכל וניתנות לשינוי, כולל איפור מקצועי, תסרוקת והלבשה לחוגגת המצווה. בפגישה אחת מולנו תוכלו לסגור על כל אטרקציה או כל מאפר/ת מבלי להתרוצץ בפגישות מרובות. הכירו צוות מסור ואדיב, שיעזור לכם וילווה אתכם בכל שלבי תכנון המסיבה ועד לסיומו של ערב מיוחד במינו – ערב של פעם בחיים. צרו קשר בהקדם, ממתינים לכם לפגישה אישית.

נשמח לחגוג איתכם ולסייע ב:

הופעות לבת/בר מצווה

רעיונות לכניסה לבת מצווה

superman