מסיבת יום הולדת

מה לא נעשה עבור הילדים שלנו. נגונן עליהם, נדאג להם, נטפל בהם וכשיגיע יום הולדתם נעשה הכל כדי לשמח אותם. יחד עם זאת לפעמים קשה לעשות הפעלה ביתית, לפנות את הסלון מהרהיטים כדי שיהיה מקום למסיבה, להשגיח על כל הילדים, להזמין מפעיל הביתה או לנסות לשעשע את הילדים לבד. לא פשוט.

גם לכם ההורים מגיע לחגוג ולשמוח ביום ההולדת של ילדכם. מגיע לכם להגיע כאורחים ולדעת שהכל כבר מוכן, מתוקתק, מאורגן להפליא ובעיקר, הילד שלכם יהיה בעננים.

בימי הולדת במועדונים המדליקים של קבוצת פעם בחיים זה גם יכול להתגשם.

מסיבת יום הולדת לילדים במועדונים כיפיים

קבוצת פעם בחיים מזמינה אתכם, ההורים, לקחת נשימה עמוקה, להתרווח לאחור וליהנות במאת האחוזים מיום הולדת מושקע במיוחד, בו אינכם צריכים לדאוג לדבר, אפילו לא לעוגה!

במועדון פיץ’ קלאב, שמור מקום לכם ההורים, מקום בו תוכלו להתרווח בפינת הקפה לצפות בקסם המתהווה לנגד עיניכם – מסיבת יום הולדת מושקעת, מאובזרת, עם צוות הפעלה צעיר ועם נסיון וגישה לילדים, עם הדי ג’יי שיקפיץ את הילדים על רחבת הריקודים והפתעות מדליקות שיקבלו הזוכים בתחרויות והמשחקים.

ילדים ועוגת יום הולדת מושקעת במסיבת יום הולדת

ילד או ילדת היום הולדת הם כמובן מסמר הערב, ויקבלו את כל הפינוקים, הכבוד ולהיות במרכז הבמה, כמו שילדים אוהבים.

אינכם צריכים לדאוג לדבר, גם לא להאכלת הילדים שמקבלים תפריט שילדים אוהבים, הכולל שניצלוני, נקניקיה בלחמניה, סלטים, זאת בנוסף לשתייה הקלה ולברד, לחטיפים ולממתקים ולעוגת יום ההולדת הענקית והטעימה.

במועדון פיץ’ קקלאב עומדת לרשותכם אפילו האפשרות להתפנק בחדר VIP, לנוח ולצפות בהנאה ובשמחה בילדכם המאושר שזכה במסיבת יום הולדת מושקעת, מפנקת, איכותית וכזו שילדים פשוט אוהבים. בתום המסיבה יוצא כל ילד עם שערות סבתא, מזכרת מתוקה אחרונה, ומכם נחסכו כל הסידורים, הלוגיסטיקה, ההפעלות, האפייה והנקיון.

מסיבות יום הולדת לילדים – יחס אישי ואוהב

המסיבות מתאימות לילדים עד גיל 11 ( ואחר כך ישר לבת או בר המצווה). הן מתוכננות בהתאם לגיל החוגגים, להעדפות שלהם ושלכם.

למועדון יש מוניטין שנבנה לאורך כל שנות פעילותם והנסיון הרב שנצבר כדי לספק את מסיבת היום הולדת בדיוק כמו שהילדים- וגם ההורים- רוצים שהיא תהיה. במקום יש שפע של חנייה ובחינם, מערכת הסאונד היא משוכללת ויש גם אפקטים מיוחדים, כמו תאורת לייזר, מכונת עשן או מכונת שלג.

היחס האישי והחם יחד עם הנסיון הרב והבנת נפשם של הילדים הם סוד הקסם. הצוות נבחר בקפידה והוא נותן מענה לילדים שמתחברים בקלות למפעילים, משתפים פעולה ופשוט נהנים.

אין כל סיבה לערוך אירוע בבית, כשיש את האפשרות לעשות אותו במועדונים של פעם בחיים. גם לכם ההורים מגיע ליהנות ולשמוח עם ילדכם ולא לכרוע תחת נטל ההכנות, הארגון, השמירה על כל הילדים והבישול, במיוחד כשעם ימי ההולדת שלנו יש תמורה מלאה להשקעה ואפילו יותר.

כדי שכל זה יקרה, כל שעליכם לעשות עכשיו הוא למלא את פרטיכם באתר ואנו נשמח לספר לכם על עוד הפתעות שיש לנו ולערוך לילדכם מסיבת יום הולדת של פעם בחיים.

 

superman