מקום לחגוג יום הולדת 12

יום הולדת לבתכם מתקרב? זה הזמן לתכנן יום הולדת לאחד מהילדים? נרגשים במיוחד ומחפשים מקום לחגוג בו יום הולדת 12? בואו לשמוע רעיונות משגעים ומקוריים, בואו להכיר מקום יפיפה ומיוחד במינו במרכז הארץ בו אפשר לחסוך בהוצאה בשיטת תשלום של הכל כלול.

כלת בת מצווה שרה בבת המצווה שלה

מקום לחגוג יום הולדת 12

אם אתם חושבים שתכנון ועריכת יום הולדת הם משימות כיפיות ופשוטות, כאשר מדובר בבני גיל 12, תצטרכו להתאמץ קצת יותר. בני גיל זה כבר לא קטנים ולא נרגשים מכל רעיון. יש להם כבר רעיונות משלהם אך הם לא תמיד באמת יודעים מה הכי טוב בשבילם. נכון, בגיל זה הם משתעממים בקלות, אך אם תשלבו במסיבה משימות ואתגרים שיעסיקו את כולם, הם יהיו מרוצים ושמחים.

יום הולדת לבני גיל 12 הוא יום הולדת מעט יותר מורכב לתכנון. מצד אחד הילדים מרגישים שהם כבר לא ילדים קטנים ומצד שני הם עדיין מאוד צעירים למסיבת יום הולדת של מתבגרים. לכן, לא תמיד הילד או הילדה ידעו בדיוק להחליט על הנושא ליום הולדתם ותפקידכם לעזור להם ברעיונות ליום הולדת ולערב אותם בכל התכנון.

פעם בחיים – ימי הולדת לפי כל נושא

פעם בחיים הוא מקום קטן ומושקע. אך אל תתנו למילה ׳קטן׳ להטעות אתכם. המקום מושקע ומאובזר, מרווח ומעוצב לפרטי פרטים. כאן תוכלו לחגוג מסיבת יום הולדת בכל נושא שהילדים ואתם ביחד תבחרו, מגוון פעילויות והפעלות על ידי מפעילים מקצועיים שתוכלו לשלב ומקום אחד בו תשלמו הכל, ללא פגישות נוספות עם נותני שירות שונים.

אצלנו תוכלו לשלב מסיבה שמחולקת לפי מגדר. גם אם זה נשמע לכם מוזר, בגיל זה תחומי העניין משתנים מבנים לבנות, אך כל אחד מהם יוכל לבחור באיזו פעילות ירצה להשתתף. מסיבת ספורט או משחקי מחשב לבנים, מסיבת ספא ואיפור לבנות או מסיבת קמפינג ב״טבע״ לכולם יחד. אוכל, שתיה וכיבוד בהתאם לנושא ובניית אווירה מתאימה.

בואו לפגוש את הצוות של פעם בחיים. החברה שלנו נעימים ואדיבים וברשותם אין ספור רעיונות, שישמחו את בני גיל 12. הצוות ישמח ללוות אתכם בכל שלבי התכנון ויעזור לכם ליישם כל רעיון משלכם. בואו לפגישת היכרות בה תוכלו להתרשם מהמקום ונספר לכם מה עוד הכנו עבורכם ועבור ילדכם.

superman