מקום לחגוג יום הולדת 16

בני ה16 חוגגים יום הולדת בקרוב? סיבה טובה למסיבה. מסיבת הסוויט סיקסטין הידועה היא חלומם של כל או נערה מתבגרים. מסיבה קצת יותר רצינית מהשנתונים הקודמים אליה בה הנערים שלכם מרגישים בוגרים ומשחקי הימי הולדת הקונבנציונליים פחות מדברים אליהם. בואו להפיק מסיבת יום הולדת 16 של פעם בחיים.

מועדון פעם בחיים בתאורה סגולה

ארגון יום הולדת 16

אחת המשימות החשובות ביותר בארגון יום הולדת 16 היא רשימת המוזמנים. בני גיל העשרה כבר מלאים בחברים מבני כיתתם ובנוסף חברים נוספים שאפילו לא לומדים איתם ביחד. בכדי שתימנעו ממצב לא נעים בו תאבדו שליטה וילדכם יזמינו חצי בית ספר למסיבתם, ערכו רשימת מוזמנים ביחד עם חוגג היום הולדת, בררו מי חשוב ומי מיותר.

קבוצת וואצאפ לכל המוזמנים תעזור לכם לייעל את ניהול ההזמנות ואישורי ההגעה. אם מדובר במסיבת הפתעה, אל תכללו את החוגגת או החוגג בקבוצה. מצאו את המקום שהכי מתאים לערוך בו את המסיבה מבלי שתצטרכו להתרוצץ בפגישות עם כל מיני נותני שירות חיצוניים – תאמינו לנו, זה יחסוך לכם המון זמן וכאב ראש לא קטן.

הפעלות ליום הולדת 16

כמו שכבר ציינו, משחקי היום הולדת הרגילים פחות קורצים לבני ה16 ותצטרכו להתאמץ קצת יותר על מנת שתוכלו להפתיע אותם. אם אתם רוצים לדעת מה תוכלו לעשות ליקטנו עבורכם מספר רעיונות מעניינים:

  • מצגת תמונות – תוכלו לבצע מצגת תמונות מרגשת במיוחד עם כל החברים והרגעים השמחים של החוגגים, אך השתדלו שלא להשתמש בתמונות ילדות מוקדמות, אתם כבר מכירים את ילדכם ויודעים שבגיל זה הם מובכים בקלות.
  • קליפ יום הולדת – בקשו סרטונים קצרים מכל משתתף וצרו קליפ ברכות מקסים ומרגש.
  • שיר יום הולדת – שתפו את כל החברים וביחד כתבו מילים לשיר מקורי ובחרו את סגנון המוסיקה. לאחר מכן תוכלו להקליט את כולם ביחד שרים את השיר בזיופים חינניים.
  • משחק טריוויה – גם כאן תוכלו להיעזר בכל המשתתפים. בקשו מהם להכין כרטיסיות עם שאלות שמעניינות אותם עם 4 תשובות לבחירה.

פעם בחיים – מקום לחגוג יום הולדת 16

אם תהיתם איפה לחגוג יום הולדת 16 החיפושים שלכם נגמרו. בואו לחגוג בפעם בחיים מסיבה מרגשת במיוחד עם כל ההפתעות והריגושים שתרצו ובשיטת הכל כלול תוכלו ליהנות מחבילות אירוח מושלמות ליום ההולדת ובמחירים מפתיעים.

superman