מקום לחגוג יום הולדת לילדים בגבעתיים

מחפשים מקומות מיוחדים להשכרה לימי הולדת בגבעתיים? רוצים לגוון ולרגש לילדכם שכבר מכירים כל כך הרבה רעיונות של ימי הולדת? בואו להכיר את פעם בחיים, המקום בו תתאהבו מיד.

עוגת יום הולדת במועדון פעם בחיים

מקום לחגוג יום הולדת לילדים בגבעתיים

אם אתם מתגוררים בגבעתיים הילדים שלכם כבר היו בכל כך הרבה מסיבות ימי הולדת של חבריהם ואתם מאמינים שקשה להפתיע אותם, צאו לנסיעה קלה והגיעו לפעם בחיים. אתם והילדים מיד תתאהבו במקום. פעם בחיים עוצב בקפידה עם המחשבה על כל הפרטים הקטנים. מקום קטן וסולידי, יפיפה ושונה מכל מועדון אחר שראיתם.

אנחנו מודעים ליוקר המחירים בהשכרת מקומות לימי הולדת במרכז הארץ וגם לכך שלא לכל ההורים יש את התקציב המתאים לכך. לכן פתחנו את פעם בחיים. אצלנו חוגגים ימי הולדת מפתיעים ומרגשים מידי יום וכל האורחים שלנו יוצאים שמחים ומרוצים, הילדים ממסיבה כל כך מוצלחת וההורים שמחים על מחירים סבירים שמתאימים לכל כיס.

פעם בחיים – עולם חדש של מסיבות ימי הולדת

אצלנו נהנים מהכל ודואגים לכך שכולם ייהנו, גם אתם ההורים המלווים. כאן תוכלו לקיים כל סוג של מסיבה, משחקי חברה, תחרויות ויצירה. אם תרצו תוכלו לשלב את כל הפעילויות, הילדים הקטנים ביחד עם ההורים המלווים. כך תוכלו ליהנות מכל רגע עם ילדכם, מבלי לדאוג לנהל את אירוח המסיבה.

המחירים אצלנו קבועים וידועים מראש. כל החבילות כוללות הכל, החל מכיבוד ועד לבגדים לחוגגים הצעירים. אטרקציות ושלל רעיונות מקוריים. מסיבות נושא והופעות אמן אורח, כל מה שתרצו בהישג ידכם. בואו להיפגש אתנו, כך תוכלו להתרשם מהמקום ונשמח לספר לכם עוד המון.

נשמח לחגוג איתכם אירועים נוספים כמו:

חינה

בר/בת מצווה

superman