מועדון לימי הולדת

מקומות להשכרה לימי הולדת או אולמות אירועים למסיבת יום הולדת, מה יהיה הכי טוב לאירוע שלכם? אז כדאי שתדעו שהכי חשוב שתהיה אפשרות לנהל אירוע מקצועי עם כל השירותים הדרושים לכם תחת קורת גג אחת, ובמסגרת חבילת תשלום אחת אטרקטיבית לכל כיס. חושבים שזה לא אפשרי? עם “פעם בחיים” אתם חוגגים בגדול עם חבילת הכול כלול!

מועדון לימי הולדת לכל הגילאים – רק פעם בחיים

בנים ובנות בגילאי 4-11 החוגגים יום הולדת, וגם כל מי שמגיע לגיל המצוות, יכולים לקיים את האירוע המרגש שלהם במועדון הפיץ’ קלאב, המועדון בנוי להכיל עד 155 איש והוא מצויד במיטב המערכות הטכנולוגיות, התאורה והסאונד וכן במגוון אטרקציות לכל הגילאים, צוות בידור איכותי להפעלת הילדים, שירותי קייטרינג ועוד. והכי כיף? שהכול נכנס בחבילת הכול כלול אחת ומשתלמת לכולם.

ילדים חוגגים בר מצווה בפעם בחיים

 

מקומות להשכרה לימי הולדת – ה”פיץ’ קלאב”

המועדון נמצא באזור התעשייה הישן של ראשון לציון והוא מציע גם חדר VIP יוקרתי ומפנק למבוגרים הנוכחים באירוע.

למועדון הפיץ’ קלאב של “פעם בחיים” יש חניה חופשית, שירותי קייטרינג איכותיים וברמה גבוה המציעים תפריט עשיר וכשר לכל אירוע. בנוסף, יש לנו גם סל אטרקציות שניתן לבחור מתוכו הפעלות מיוחדות לילדים כמו תחרויות ודוכנים, בר מתוקים, מכונות עשן, צילומי סטודיו ועוד.  ובקיצור, כל מה שאתם זקוקים לו במקום אחד!

אנחנו ב”פעם בחיים” רק רוצים לפנק, לפנק, לפנק! רוצים לראות בעצמכם? בואו לבקר אותנו ולהתרשם מהמועדון שלנו מקרוב. פנו אלינו עוד היום.

superman