מסיבת סוויט סיקסטין במועדון

מסיבת הסוויט סיקסטין לנערות החוגגות היא מסיבה חשובה ביותר. מסיבה בה תחגגו לה יום הולדת 16 שהוא גיל די בוגר אך עדיין יש צורך בכם ההורים לשמירה על הסדר במסיבה של בני העשרה הצעירים. בפעם בחיים תוכלו לחגוג מסיבת סוויט 16 בשלל סגנונות ורעיונות.

מועדון פעם בחיים בתאורה סגולה

מסיבת סוויט סיקסטין במועדון

בני גיל ה16 הם נערים ונערות מאוד בוגרים לגילם. בגיל זה הם כבר מבינים כמעט הכל ודי עצמאים בחייהם אך ההורמונים משתוללים אצל כולם והנערים והנערות אוהבים לשחק ולהתפרע. מסיבת סוויט סיקסטין תתקיים בדרך כלל במועדון אך למרות גילם הבוגר של בני גיל זה עדיין הם לא נחשבים בוגרים מבחינת חוק ויש איסורים החלים עליהם כמו שתיית אלכוהול ועישון סיגריות.

שיתוף שלכם ההורים במסיבת סוויט 16 חשובה למען הסדר הטוב. בגיל זה ישנם כבר נערים ונערות שהתחילו לעשן ולשתות. אנחנו מודעים לכך שהצבתכם ההורים כשומרי סף במסיבה שכזו יכולה להתפרש בצורה שלילית אצל בני הנוער ולכן יש לדעת איך לשלב אתכם במסיבה כחברים של כולם ולא כשומרים או משגיחים. תכנון המסיבה יחד יהווה פתח לכם ההורים להגיע למסיבה ולהשתתף בה.

איך חוגגים מסיבות סוויט 16?

במסיבת סוויט 16 כבר לא תזמינו קוסם או ליצן, אך אין זה אומר שלגיל זה אין הפעלות או הופעות. הפעלות לבני הנוער נקראות סדנאות וכוללות סדנאות צחוק, סדנאות שוקולד ועוד סדנאות מרובות. ישנם בני נוער שיעדיפו מסיבת ריקודים בלילה כמו כל מועדון בילוי אליו הם יוצאים.

סוויט סיקסטין – רעיונות

לאחר תקופה ארוכה של שינויים וטלטלות מגיע סוף סוף גיל 16. בגיל זה הנערות והנערים יותר מתעצבים אישיותית ובעצם עכשיו מתחיל כל הכיף של צעירים בוגרים. לכבוד אירוע מרגש זה אספנו עבורכם מספר רעיונות מדליקים למסיבת סוויט סיקסטין:

  • מסיבת קריוקי
  • מסיבת ריקודים
  • מסיבה אתגרית
  • מסיבת סדנאות
  • מסיבת ספא
  • מסיבה ״מתוקה״ – סדנאות אפייה

מאחר ובגיל זה הבנים הם כבר ״גברים״ והבנות כבר ״ליידיות״ חשוב להחליט אם מדובר במסיבה מעורבת או מסיבה לבנות בלבד. ישנם רעיונות למסיבות סוויט 16 לבנות בלבד וישנם רעיונות המשלבים פעילויות לשני המינים.

פעם בחיים – מסיבת סוויט סיקסטין מגניבה ומדליקה

פעם בחיים הממוקם במרכז הארץ מציע מגוון רחב של מסיבות יום הולדת. המקום נפתח עם המחשבה מראש לחסוך בכל העלויות לאור יוקר המחירים בתחום. כאן תוכלו לארח מסיבת סוויט סיקסטין מרגשת, מדליקה ומגניבה בשילוב שלכם ההורים, כך שתוכלו להשגיח שהכל מתנהל כמו שציפיתם. צרו קשר היום ונשמח לפגוש אתכם בהקדם.

נשמח לארח אתכם לאירועים נוספים כמו:

בת מצווה

בר מצווה

שבת חתן

superman