לופט לאירועים – מושלם לבר ובת מצווה

באירועי מסיבת בר מצווה קיימות הרבה מסורות. הנער הצעיר, המגיע לגיל הבגרות, עולה בטקס דתי וחגיגי לתורה, שנערך בבית הכנסת, מסיבת בר מצווה חגיגית ונוצצת ובנוסף, שבת החתן. רוצים לופט לאירועים, שנועד במיוחד עבור מסיבות אלו? נשמח להכיר לכם את פעם בחיים, הממוקם בראשון לציון, בו תוכלו לחגוג שבת חתן ומסיבות יום הולדת פרטיות.

אירוע קטן באולם של פעם בחיים

לופט לאירועים מושלם לבר ובת מצווה

לופטים לאירועים הם הדבר החם הבא בעולם האירועים. יותר ויותר אנשים מחפשים לופט מעוצב וסגור לחגוג בו כל מסיבה פרטית עם רשימת מוזמנים. היתרון הגדול ביותר של לופט לאירועים הוא שבאפשרותכם לחגוג מסיבה פרטית וסגורה, בחלל אחד, בו כולם מתכנסים, ללא הפרדת חללים, כך שכולם נשארים יחד, כל המסיבה.

כאשר חוגגים לנער או נערה צעירים מסיבת מצווה, ההכנות בלתי פוסקות. יש לתכנן ולהפיק מסיבת מצווה אליה תזמינו את כל המשפחה והחברים לחגוג לנער או הנערה את הגעתם לגיל הבגרות. בין יתר המסיבות הנחגגות בשבוע זה, קיים הטקס הדתי, בו מתכנסת המשפחה הקרובה בבית הכנסת או בכותל בירושלים, הנער מניח תפילין בפעם הראשונה בחייו, מקריא את פרשת השבוע ומברך. מנהג נוסף הוא שבת החתן.

זוהי בעצם השבת הראשונה לפני או אחרי הבר מצווה (תלוי בעדה החוגגת). בשבת זו נפגשת המשפחה הקרובה לרוב בבית ההורים של נער המצווה. מבחינת ההורים, שבת החתן היא עוד הוצאה כספית לא קטנה שמתווספת לכל שבוע הבר מצווה ובנוסף, לא תמיד באפשרותם לקיים מפגש זה בביתם הפרטי. לכך יש פתרון מושלם. פעם בחיים, לופט מעוצב ויפיפה לחגוג בו את שבת החתן או מסיבת יום הולדת פרטית.

פעם בחיים – הלופט המושלם לשבת חתן

בואו להכיר את פעם בחיים, לופט מושלם ומעוצב ברמה גבוהה, הממוקם בראשון לציון, בלב אזור הבילויים הכי חם של העיר. אצלנו, תוכלו לארח בראש שקט את המשפחה הקרובה שלכם לשבת חתן נינוחה ורגועה, מבלי שום מאמץ מצדכם, מה שיפחית מעט ממכם מכל מלאכת תכנון מסיבת הבר מצווה. עם רשימה ארוכה של הפתעות מרובות אותן תוכלו להוסיף לחבילת האירוח אותה תבחרו ובשיטת הכל כלול, תיהנו מראש שקט וממחיר אטרקטיבי ונוח. אם אתם רוצים לשמוע מה עוד יש לנו להציע לכם, צרו אתנו קשר ונשמח להיפגש אתכם. אנחנו כאן בשבילכם.

superman