לופט להשכרה לבת מצווה

מחפשים לופט מעוצב להשכרה? רוצים לחגוג שבת חתן לנער הבר מצווה או מסיבת יום הולדת פרטית רק עם החברים שלכם? בואו לפגוש צוות מדהים שיעמוד לרשותכם בכל דרישה, בואו להכיר את הלופט הכי יפה במרכז הארץ, פעם בחיים.

_DSC7452-Edit

לופט להשכרה לבת ובר מצווה

בר מצווה, מסיבת יום הולדת הם אירועים משמחים ומרגשים. גם לחוגג וגם לאלו שבאו לשמוח בשמחתו. מסיבת יום הולדת היא מסיבה חד פעמית, פחות מורכבת. מסיבת בר מצווה היא כבר נושא מורכב יותר. כאשר נער צעיר מגיע לגיל הנכון, המשפחה והחברים הקרובים מגיעים יחד לחגוג אתו את גיל הבגרות. אך מסיבת הבר מצווה היא לא האירוע היחיד באותו השבוע.

לכן, מתייחסים לזה יותר כאירועי המצווה, ביניהם טקס העלייה לתורה המתבצע בבית הכנסת והוא החלק הדתי של האירוע. בנוסף, ישנה את שבת החתן, השבת הראשונה לפני או אחרי הבר מצווה ובה מתכנסת המשפחה הקרובה ביותר למפגש חגיגי, ברכות לחתן המצווה וארוחה חגיגית.

מסיבות בר ובת מצווה, מסיבות יום הולדת ושבתות חתן, הם אירועים פרטיים ואינטימיים. לרוב, החוגגים ירצו מקום פרטי וסגור, להזמין אליו את המשפחה והחברים הקרובים. אך ודאי אתם כבר מודעים לכך שלסגור מקום במיוחד בשבילכם זה עסק לא זול ולא תמיד זמין בכל מקום ולופטים להשכרה פרטית לא קיימים בכל מקום. פעם בחיים הוא לופט במיוחד עבור אירועים פרטיים אלו.

פעם בחיים – לופט יפהפה להשכרה למסיבות פרטיות

פעם בחיים הוקם במיוחד עבור אלו שמחפשים לחגוג במסיבה פרטית ונועד לתת מענה לכל אירועי המצווה בהם לרוב ההורים מאבדים כל שליטה על ההוצאות הכלכליות המתבקשות וכן, דרישות הילדים המרובות. אצלנו תיהנו ממסיבה פרטית, שבת חתן או מסיבת יום הולדת, מבלי להתאמץ בכלל ומבלי לצאת בהוצאה יקרה.

הצוות המקצועי שלנו, עם ניסיון של שנים רבות, יעזור לכם בכל שלבי התכנון, יציע לכם מבחר אטרקציות ורעיונות מקוריים מתוך רשימה ארוכה. גם את החישוב הכלכלי הבאנו בחשבון ולכן אצלנו המסיבות נערכות ומשולמות בשיטת הכל כלול. מחיר אחיד אחד וזול, בלי הפתעות לא צפויות. בואו לפגוש אותנו בפגישה אישית ולהתרשם מהלופט המדהים שלנו, אנחנו מחכים לכם, צרו אתנו קשר כבר היום.

superman