לופט ברחובות לבת מצווה

רוצים לחגוג מסיבת בת או בר מצווה פרטית ואינטימית לאחד הילדים המתקרב לגיל המצוות? מחפשים לחגוג במסיבה ייחודית ופרטית בלופט להשכרה ברחובות, עם המון הפתעות לחוגגים ובני גילם? לרוב, מסיבות מצווה נחגגות באולמות אירועים גדולים וההוצאה הכספית המוטלת עליכם לא קטנה בכלל. אצלנו תוכלו לחגוג בשיטת הכל כלול ותוכלו לחסוך בהוצאות, בואו לחגוג מסיבת מצווה מנצחת בפעם בחיים.

רחבת הלופט של פעם בחיים

לופט ברחובות והסביבה לבת ובר מצווה

לופטים להשכרה בתחום אירועי המצווה הם עולם חדש של מקומות לאירוח, המתפתח בתאוצה. מסיבות בת ובר מצווה מתקיימות בישראל מאז ומתמיד. אירוע זה הוא חלק מהיהדות, כך שכל משפחה חוגגת אותו לילדיה, אך כל משפחה וכל עדה תחגוג זאת בצורה שונה, בהתאם למנהגים שלה. עם השנים התחום רק הלך והתפתח. מסיבות מצווה כל כך מרובות שחזרו על עצמן, גרמו לאנשים לחשוב מחוץ לקופסה ולחפש מקומות נוספים לאירוח, מעבר לאולמות האירועים הרגילים, בכדי שיוכלו להפתיע את האורחים שלהם.

אירוע בר מצווה הוא לרוב אירוע דתי, ביהדות נערים המגיעים לגיל 13 הבגרות נחשבים לבוגרים. אירוע הבר מצווה מכיל בתוכו מספר אירועים קטנים ובשיאם – אירוע המצווה הנחגג לרוב במועדון או אולם אירועים. בין אירועי המצווה ישנו אירוע עלייה לתורה, אשר לרוב טקס זה מתבצע בבתי הכנסת או בכותל המערבי לפי רצון המשפחה.

לופט ברחובות – מחירים

מחירי אולמות האירועים והמועדונים השונים באזור המרכז אינם זולים בכלל ואירוע של מסיבת בת או בר מצווה יכול לעלות ביוקר. כיום, אזור המרכז מבוקש בכל חלקיו ובנסיעה ממש קצרה תגיעו לפעם בחיים הממוקם בראשון לציון, לא רחוק מרחובות. ברשת פעם בחיים הוא לופט יוקרתי ומעוצב בו מקיימים חגיגות יוצאות דופן, אירועי מצווה בלתי נשכחים, מגוון אטרקציות נרחב ועוד המון רעיונות מקוריים, לאירוע מנצח. האירועים הם בשיטת הכל כלול כך שתוכלו ליהנות מערב מיוחד במינו ובמחיר נוח ושווה לכל כיס. בואו להכיר אותנו.

superman