רעיונות לשבת חתן (ללא לינה)

מחפשים מקום לשבת חתן? מחפשים רעיונות על מנת שהאורחים שלכם ייהנו מכל רגע? בואו לשמוע על רעיונות מקוריים לשבת חתן, תציגו את הרצונות שלכם ובעזרת הצוות שלנו תפיקו שבת חתן מעניינת ומקורית.

שולחן ערוך במסיבת בר מצווה בפעם בחיים

רעיונות לשבת חתן

שבתות חתן הן מסיבות משפחתיות הנחגגות לרוב בבית הורי החתן. חוגגים אותה בשבת שאחרי החתונה בהתכנסות משפחתית עם ארוחה משותפת, ברכות ופינוקים, אך לא תמיד לכולכם קיימת האפשרות לארח שבת זו בביתם. אם אתם מחפשים מקומות קטנים לשבת חתן, אנחנו מזמינים אתכם להגיע לראשון לציון ותכירו מועדון אינטימי, יפה ומפנק בדיוק לאירוח שבת החתן ומסיבות נוספות כמו חינות, ימי הולדת וכל אירוע פרטי אחר.

שבת חתן מבלי לחרוג מתקציבכם

בואו להתרגש ולראות איך מפיקים שבת חתן במחיר שפוי והגיוני. בפעם בחיים חשבנו על שיטת הכל כולל במחיר אחד שיקבע מראש וללא הפתעות (ללא לינה). אירוע  דורש המון הוצאות ולכן אנחנו מאמינים ששבת חתן ניתן לחגוג ברמה גבוהה, אך במחיר נמוך. לא נחסוך ממכם תפריט עשיר ומגוון, תמונות, צלמים ועוד המון הפתעות אותן תוכלו לשלב באירוע שלכם.

יום שבת הוא יום שקט ורגוע ואנחנו בטוחים שמטרתכם ליהנות ביחד עם משפחתכם במפגש משפחתי עם כל האהובים שלכם וגם החברים שלכם מבלי להתרוצץ מהמטבח לשולחן ואצלנו לא תצטרכו לעבוד קשה! הצוות שלנו כאן בדיוק בשביל זה.

פעם בחיים הוא המקום הכי מומלץ לשבתות חתן ואם תרצו לשמוע עוד נשמח לספר לכם בפגישת היכרות. צרו קשר בטלפון או דרך האתר.

superman