שבת חתן בר מצווה ללא לינה

שבת חתן לבר מצווה היא השבת שחוגגים בשבת הראשונה לפני או בשבת הראשונה שאחרי הבר מצווה (לפי העדה החוגגת). אמנם שבת חתן לבר מצווה היא לא אירוע שכולם חוגגים בימינו ואם כבר חוגגים, אז כיום נוהגים לחגוג בצורה מצומצמת בעיקר בגלל עלויות. רוצים רעיון למקום בו תחגגו את שבת החתן? בואו להכיר את מועדון פעם בחיים.

מקום לשבת חתן בר מצווה ללא לינה

המעבר לבגרות הוא טקס חשוב ומעצב בחייו של הנער הצעיר שמותיר רושם גדול על החוגגים אתו. ישנן דרכים רבות לציין את טקס המעבר לבגרות ובשנים האחרונות קמה גישה חדשה – ישנה בה נוהגים לבלות תקופה חשובה זו יחד עם כל המשפחה  והחברים בשבת בר המצווה.

מועדון פעם בחיים ערוך למסיבת בת מצווה

יש לכם מוזמנים מרובים, והבית שלכם קטן ואתם מחפשים מקומות מומלצים לחגוג בהם את שבת החתן לבר מצווה? בואו להכיר את מועדון פעם בחיים. פעם בחיים הוא המועדון החם של בני המצווה. המקום נפתח לתת מענה לכל ההורים הנכנסים להוצאות לא שפויות באירועי הבר מצווה ונסחפים מעט עם כל ההצעות אותן הם מקבלים. המועדון ממוקם בלב אזור הבילויים של אזור התעשייה הישן בראשון לציון.

רעיונות לשבת חתן בר מצווה

בואו להכיר את צוות פעם בחיים. הצוות בעל ניסיון של 30 שנים עומד לשירותכם ויעזור לכם בתכנון, בהכנות, בהפקה וגם בחגיגה עצמה. אנחנו נכיר לכם את אחד המקומות היפים בגוש דן. אצלנו תשבו רגל על רגל ותיהנו מאוכל טוב שיוגש במזנון חופשי ללא הגבלה, חדר vip למבוגרים ועוד המון הפתעות עם חבילת אירוח מושלמת, כך שתארחו שבת חתן במחיר זול ובלי הרבה מאמץ. אנחנו מבטיחים התאמה מלאה לציפיות שלכם. צרו אתנו קשר בהקדם ונקבע פגישת הכירות.

superman