רעיונות לכניסה לבר מצווה

בני ה13 הצעירים חוגגים השנה את מסיבת בר המצווה שלהם. אם אתם מתכננים להם את מסיבת הבר מצווה, וודאי חשבתם על כניסה מיוחדת ורציתם לדעת מהם הרעיונות לכניסה מרגשת לבר מצווה. אצלנו בפעם בחיים מספר רב של רעיונות מרגשים ומקוריים.

כניסה לבר מצווה

מסיבות בר המצווה המרובות, נערכות מדי ערב וערב. הרצון של רוב החוגגים הוא לחדש ולרגש בערב חד פעמי שייזכר לשנים רבות. בעקבות הרצון הזה נוצרו מאות רעיונות, אטרקציות, מסיבות נושא, הפתעות, הופעות של אמנים ועוד. אחד הרעיונות שבטוח ירגש את כל המוזמנים שלכם הוא כניסה מרשימה של הנער למסיבת הבר מצווה.

ילדים חוגגים בר מצווה בפעם בחיים

רעיונות לכניסה לבר מצווה

איך תוכלו לרגש את כולם ומהם הרעיונות לכניסה לבר מצווה? ריכזנו עבורכם את הרעיונות הטובים ביותר לכניסה מרגשת לבר מצווה אך כמובן שהרעיונות מרובים ואף רעיונות מקוריים משלכם יתקבלו בברכה ונשמח ליישם אותם עבורכם. דוגמאות לכניסה מדהימה לבר מצווה:

  • כניסה בליווי שופרות ומתופפים – אחת הכניסות המרגשות והנבחרות ביותר על ידי הקהל הישראלי. כניסה המתחילה לאט עם תקיעת שופר ובהדרגה נכנסים התופים במרעומים. הכניסה הזו מאוד מרגשת כי היא נותנת הרגשה של טקס מרגש.
  • סיפור חיי הנער על ידו במיקרופון תוך כדי הקרנת וידאו קליפ שבסופו נפתחות 2 דלתות עליהן הוקרן הקליפ ונער המצווה יוצא ממנו
  • שיר כניסה לבר מצווה בליווי ילדים חזנים – שיר כניסה של הנער בליווי שירת פסוק מהתנ״ך על ידי ילדים חזנים
  • כניסה על אופנוע (בליווי) – נהג אופנועים מקצועי יכניס את הנער החוגג על אופנוע מלא אורות בליווי מוזיקה מתאימה
  • כניסת הורי היקרים – כניסת הנער בליווי הוריו וברקע יושמע ברכת תודה ממנו והוקרת תודה להוריו. ברכה מוקלטת מראש או ברכה שיקרא הנער תוך כדי הכניסה
  • ספר תורה – כניסה של חוגג המצווה בתוך ספר תורה ענק ממנו יגיח בהפתעה
  • כניסה לבר מצווה כדורגל – כניסה של הנער בבגדי הקבוצה האהובה עליו בבעיטות כדור עם שחקנים מלווים. אם כולנו נתאמץ מעט, אולי נוכל לארגן נציגים מהקבוצה האמיתית אותה הנער אוהד

הפקות בר מצווה עלו המון רמות בשנים האחרונים אך לא לכל ההורים יש רעיונות איך להפיק מסיבה מתאימה. לכן הצוות המקצועי שלנו נמצא כאן ללוות כל אחד ואחת החל משלבי תכנון המסיבה ועד לסיומו של ערב מנצח במיוחד. הכניסה לבר מצווה היא החלק המרגש ביותר והצוות של פעם בחיים ידאג להפיק זאת כהלכה.

פעם בחיים – כניסות מרהיבות לבר מצווה

פעם בחיים הוא מקום ייחודי לחגיגות בר ובת מצווה הממוקם בליבו של מרכז הארץ המפיק ומקיים מסיבות מצווה מדי ערב, כל אחת שונה מקודמתה. המחירים נוחים ביותר ובשיטת הכל כלול כל הורה יכול לתכנן מסיבה מנצחת לילדיו, בהתאם לתקציב שלו. צרו אתנו קשר עוד היום ונקבע לכם פגישת היכרות בה תוכלו להתרשם מהמקום ולהכיר את הצוות שלנו.

נשמח לחגוג איתכם גם:

בת מצווה

חינה

שבת חתן

superman