טיפים להפקת קליפ מקצועי לבת מצווה

הילדה האהובה מתקרבת לגיל המצווה? מתכננים לה את מסיבת חייה והבקשה שלה היא קליפ מקצועי? אנחנו מודעים לכך שלרובכם אין מושג איך להפיק בהפקה מקצועית ורצינו לתת לכם כמה טיפים להפקת קליפ מקצועי לבת מצווה.

קליפ לבת מצווה

קליפ לבת המצווה הוא אחד האטרקציות המהנות והמרגשות שיש כיום במסיבות בת המצווה. בקליפ זה לרוב מציינים אבני דרך בחייה של הנערה, ברכות ואיחולים של בני המשפחה והחברים הקרובים, תמונות וקטעי וידאו מטיולים שונים או מאירועי חברה בהם השתתפה החוגגת ועוד. קליפ זה מוקרן במהלך ערב הבת מצווה ובכדי שיהיה מוצלח, כדאי שירגש ואף יצחיק את האורחים ואת חוגגת המצווה.

כלת בת מצווה ליד הלימוזינה בכניסה לאירוע בת המצווה שלה

הכנת קליפ לבת מצווה

אז לפני הכל בתחילת תכנון הקליפ, רצוי לחשוב על רעיון כולל של הקליפ. מה תרצו שיוקרן ומה לא, רצוי להימנע מתמונות מביכות של החוגגת אך גם להיות עם ראש פתוח ולהתייעץ איתה. שילוב של תמונות או רגעים מצחיקים בקליפ יוסיפו הומור וערך מוסף לכל הרעיון.

הפקת קליפ לבת מצווה

בתהליך ההפקה תצטרכו לאסוף כמה שיותר חומרים לקליפ. תמונות, קטעי וידאו וברכות. רוב התמונות מיום הולדתה של החוגגת אמנם נמצאים אצלכם, המשפחה הקרובה, אך אנחנו בטוחים שאם תגייסו את כל חברותיה של בתכם, תגלו המון תמונות משעשעות ומרגשות שברשותן. צלמו ברכות אישיות מפי החברות ובני המשפחה הקרובים, כך יהיה ברשותכם חומר רב להפקת הקליפ.

עריכת קליפ לבת מצווה

לאחר שאספתם את כל החומר לקליפ, תצטרכו לערוך אותו. למשימה זו תצטרכו מישהו מקצועי שיוכל לערוך, לגזור, לקצר ולחבר את כל החומרים שברשותכם אשר ייצור קליפ של מספר דקות מרגש ומשעשע. קליפ זה יישאר כמזכרת מדהימה לחוגגת הצעירה עד סוף חייה.

פעם בחיים – כל האטרקציות במקום אחד

פעם בחיים הוקם עם המחשבה מראש לחסוך בהוצאות ולספק לכל אחד ואחת להפיק לילדיו מסיבת מצווה בהתאם לתקציבו. מחיר קליפ לבת מצווה אינו קבוע, התמחור נקבע בהתאם לאורכו ולכמות החומר אותו יש לערוך. אנחנו נתאם לכם עורך לקליפ וגם מאפרת לצילומים כי קליפ מקצועי מתחיל באיפור ותאורה מקצועיים. כך תפיקו קליפ לבת מצווה ברמה מאוד גבוהה.

בנוסף נחסוך לכם ההורים התרוצצויות מרובות עם נותני שירות חיצוניים. אצלנו תוכלו לתאם, להפיק ולסגור איפור לקליפ בת מצווה או כל רעיון ואטרקציה שתרצו, כולל הפקת קליפ לבת מצווה ותקבלו בסוף הפגישה מחיר הכולל הכל, בהתאם לתקציבכם. צרו קשר בהקדם ונשמח לפגוש אתכם אצלנו, בפעם בחיים.

superman